نوآوری شیرآلات

ساختمان و تجهیزات آن به سرعت در حال تغییر و تحول هستند و ما شاهد پیدایش تکنولوژی جدیدی در این زمینه هستیم. امروز قصد داریم به بررسی نوآوری شیرآلات ساختمانی بپردازیم.

شیرآلات تابشی: اولین شیری که قصد توضیح آن را داریم Glowing Faucets می باشند، این شیر مدرن توسط S Newnam و استودیو Touch360 طراحی شده است. سطح رویی این شیر با توجه با دمای آب به قرمز و یا آبی تغییر رنگ می دهد. فشار آب این شیر را می توان با حرکت گوی به سمت مرکز و یا  خارج و همچنین دمای آب را می توان با حرکت گوی در اطراف شیر کنترل کرد.

شیرآلات تابشی

شیرآلات هوشمند iHouse : این شیرآلات از تکنولوژی تشخیص چهره بهره می برند و چهره کسی که قبلا از این شیر استفاده کرده است را به صورت اتوماتیک تشخیص می دهد و فشار آب و دمای آن را بر اساس سلیقه آن فرد تنظیم می کند. هم چنین می توان به صورت دستی چهره فرد و دما و فشارآب مناسب هرکسی را برای این شیر تعریف کنید.

علاوه بر این ها به وسیله صفحه تاچ این شیرآلات ایمیل و دمای محیط و تقویم را چک کنید.

شیرآلات iHouse

شیرآلات Tempdot : نقط هایی به صورت بسیار زیبا بر روی این شیر قرار دارند که به وسلیه آن ها می توانید فشار و دمای آب را کنترل کنید.

شیرالات tempdot

شیرآلات Smarter  Handwash : این شیر آب دیجیتالی می تواند به صورت بسیار هوشمند آب و صابون را برای شست و شو ترکیب کند.

نوآوری شیرآلات

شیرآلات شفاف درخشنده : این شیر هوشمند دارای ویژگی روشنی می باشد. تنه بی رنگ آن به همراه سیستم روشنایی یکپارچه آن ، باعث شده تا این شیر با توجه به دمای آب تغییر رنگ دهد.

شیرآلات دیچیتال Veris : شما می توانید به صورت کنترل از راه دور و با استفاده از تکنولوژی وایرلس دما و فشا آب این شیر را تنظیم کنید. کنترل دیجیتالی این شیرآلات که محصول گروهه می باشد، یک کنترل دایره ای درخشنده است  که بر روی آن دکمه هایی برای باز کردن ، بستن و مکث در جریان آب وجود دارد، همچنین یک دکمه چرخشی در خارج این کنترل قرار دارد که می توان شدت جریان آب را مشخص کرد. علاوه بر موارد بالا میتوان با اضافه کردن یک Diverter  کنترل را برای ۳ خروجی مجزای آب استفاده کرد ، مثلا هم برای شیر حمام و هم برای شیر دستشویی در داخل حمام

شیرآلات Cook : بر روی این شیر  دکمه هایی قرار دارد که ۱۰۰ml  ، ۵۰۰ml ، ۱L و Normal مشخص شده. زمانی که این شیر در حالت نرمال قراردارد به صورت معمولی مانند تمام شیرآلات کار می کند، اما زمانی که بر روی هر کدام ار دکمه های دیگر قرار می گیرد تنها به همان اندازه آب خارج می شود.

شیرآلات cook

شیرآلات دیجیتال: این شیرآلات با سیستم روشنایی طراحی شده است، در این شیر خود رنگ آب با توجه به دمایش و با استفاده از LED که در این شیر قرار دارد تغییر  می کند . دکمه های آن به صورت تاچ می باشند . یک حالت از این شیرآلات به صورت خودکار خاموش می شود و زمان تاخیر آن نیز بر روی صفحه نمایش شیر مشخص است.

شیرآلات همراه با خشک کن : این نوع از شیرآلات به نحو بسیار هوشمندانه ای شیرآب را با خشک کن آن ترکیب کرده است.

شیرآلات Water Symphony : این شیر که توسط الکساندر طراحی شده است ، زمانی که آب زیر آن قرار می گیرد به صورت هوشمند باز می شود ، بر روی آن یک صفحه نمایش قرار دارد که مصرف آب استفاده شده ، دما و فشار آن را نشان می دهد.

شیرآلات با شماره گیر: در این نوع از شیرآلات یک شماره گیر وجود دارد که مدت زمان حدودی استفاده از آب را می توان مشخص کرد.

شیرآلات شماره گیری

شیرآلات Fold-Out : این شیرآلات به همراه یک پنل تاچ عرضه می شوند که توسط آن می توان جریان و قدرت آب و دمای آن را شخصی سازی کرد.

شیرآلات fold out

شیرآلات Fluid Faucet : طراحی این نوع از شیر به گونه ای می باشد که بر روی آن یک صفحه لمسی قرار گرفته شده که درجه حرارت آب را می توان تعیین کرد.

شیرآلات Touchless Kitchen : این نوع از شیر را که توسط جسپر دکر طراحی شده است می توان با حرکات دست کنترل کرد. با حرکات دست و بدون تماس با شیر آب می توان جریان ، سرعت ، فشار و دمای آب را کنترل کرد.

َشیرآلات touchless kitchen

شیرآلات Miscea Hi-tech :  با استفاده از این شیر و بدون تماس با آن می توان از صابون ، آب و لوسیون استفاده کرد.

شیرآلات iSave : طراحی این نوع شیر به گونه ای می باشد که میزان آب مصرفی را نشان می دهد.

شیرآلات iSave

شیرآلات KWC مدل ONO Touch Light Pro : ودر آخر یک مدل از برند معتبر KWC را به شما معرفی می کنیم . این شیر آب همه کاره  ترکیبی از انعطاف پذیری و کنترل لمسی الکترونیکی می باشد.

جدیدترین اخبار ساختمانی را در صفحه اخبار و تکنولوژی سیتی سازه مشاهده کنید

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *