آشپزخانه سیاه ، طراحی و ایده

Back to نوشته‌ها
طراحی آشپزخانه سیاه

آشپزخانه سیاه ، طراحی و ایده

آشپزخانه سیاه ، طراحی و ایده

یک آشپزخانه سیاه با طراحی عالی ظرافت به خانه شما می بخشد. بسیاری از خانه داران سخت می کوشند تا رنگ های تیره تر را به درستی در آشپزخانه بگنجانند. در این مقاله ما نکاتی را برای طراحی آشپزخانه سیاه با وسیله هایی منطبق بر هم بر می شماریم.

پیشخوان (کانتر) آشپزخانه مشکی

کانتر ها فضای قابل توجهی را در آشپزخانه شما می گیرند. به این ترتیب ، کانتر های مشکی برای ایجاد زیبایی تاریک عالی هستند. تا همین اواخر ، گرانیت سیاه و سنگ مرمر سیاه فوق العاده محبوب و مطلوب بودند. امروزه محبوب ترین جنس میز کانتر آشپزخانه مشکی ، کوارتز است که دوام بیشتری نسبت به گرانیت سیاه دارد. مزایای پیشخوان کوارتز شامل تطبیق پذیری بیشتر و ارزش فروش مجدد می باشد.

پشت پرده در آشپزخانه مشکی

استفاده از یک جنس رگه دار می تواند از تاریک شدن بیش از حد تاریکی در کنار میزهای  جلوگیری کند. استفاده از زمینه مشکی در پشت پرده ، برای طراحی یکپارچه آشپزخانه سیاه ضروری نیست. در حقیقت ، بسیاری از خانه داران تصمیم می گیرند که در جهت مخالف حرکت کنند و یک پس زمینه روشن تر نصب کنند تا کنتراست ایجاد شود.

انتخاب و طراحی یک آشپزخانه سیاه یک ایراد نیست. فقط موارد را عاقلانه انتخاب کنید تا در کنار میز و کابینت آشپزخانه مشکی شما بیش از حد یکنواخت و بی روح نشود. یک انتخاب محبوب استفاده از یک سطح رگه دار (همانطور که در تصویر بالا است) برای پشت پرده می باشد.

تجهیزات آشپزخانه مشکی

می توانید برای تجهیزاتی هم چون کابینت ها برای ایجاد آشپزخانه سیاه و ایجاد کنتراست در آن ها ، از رنگ روشن تر استفاده نموده و تکمیل و ریزه کاری آن را با رنگ مشکی انجام دهید.

مثل استفاده از سینک های گرانیتی رنگی و استیل و گاز های صفحه ای استیل و شیشه ای سفید که می توانید جهت خرید آن ها با کارشناسان فروش ما مشورت نمایید. اگر از کابینت های سیاه استفاده می کنید ، می توانید آنها را با ظاهری مجلل با وسایل طلایی مونتاژ کنید. استیل نیز می تواند عالی عمل نماید. استفاده از وسیله های سیاه با کابینت سیاه جالب نخواهد شد.

آشپزخانه جزیره سیاه

ساخت یک کانتر جزیره ای با صفحات مشکی کوارتز ، می تواند محور آشپزخانه شما باشد. آشپزخانه جزیره می تواند نشمین شما را به آشپزخانه وصل نماید و دسترسی به آشپزخانه را فراهم آورد. در این انتخای نیازمند هودهای جزیره ای خواهید بود که برای شما فراهم می آوریم.

استفاده از رنگ ها در لوازم جانبی

حتی یک ظرف میوه مصنوعی جذاب

یک آشپزخانه سیاه با طراحی خوب هرگز از رده خارج نمی شود. هنوز هم می توانید فضای زندگی تاریک و لوازم جانبی رنگارنگ را در نظر بگیرید. این به شما امکان می دهد ضمن حفظ انعطاف پذیری ، رنگ های مرسوم را در آشپزخانه خود بگنجانید. می توانید از وسیله های زیر استفاده نمایید:

  • گیاهان
  • ظروف میوه تزئینی و مصنوعی
  • دکوراسیون چوبی دست ساز و لوکس
  • نصب قفسه در آشپزخانه سیاه یک روش عالی برای قرار دادن این عناصر تزئینی در معرض نمایش است.

استفاده از نور طبیعی

نور طبیعی می تواند به یک آشپزخانه بسیار تاریک روح ببخشد. یک فضای پخت و پز تاریک همواره آشپزخانه مشکی شما را از جلوه می اندازد. علاوه بر اینکه شما به طرز عاقلانه ای از سبک سیاه خود استفاده می کنید ، باید نور طبیعی را نیز در آشپزخانه بگنجانید.

پنجره های بزرگ ، درهای کشویی و چراغهای سقفی همه گزینه های عالی هستند. حتماً پرده هایی را انتخاب کنید که بتوانید با سهولت از آن ها استفاده نمایید. آینه ای را در آشپزخانه آویزان کنید تا نور طبیعی در فضای اطراف منعکس شود.

به نور مصنوعی بیش از حد توجه کنید

استفاده از لامپ های پرنور تر راهی عالی برای ایجاد آشپزخانه سیاه مدرن می باشد. برای تنظیم بهتر نور محیط می توانید از چراغ های زیر کابینتی استفاده نمایید. امکان مشاهده و خرید چراغ های زیرکابینتی در سیتی سازه فراهم می باشد. برای مشاهده می توانید اینجا کلیک نمایید. می توانید برای انتخاب رنگ نور ، بر اساس علاقه و خلق و خوی خود تصمیم بگیرید.

سنگ کوارتز و مصنوعی همراه ایده آل برای آشپزخانه سیاه

انتخاب شما در جنس مواد هنگام طراحی آشپزخانه سیاه مهم است. رنگهای تیره تر می توانند شگفت آور باشند اما در صورت انتخاب مواد ضعیف ، نتیجه شما را از بین خواهند برد. به عنوان مثال گرانیت سیاه ، با رطوبت سازگاری ندارد و راه چاره آن پولیش کاری معمولا دو مرتبه در سال می باشد.

نتیجه گیری

یک آشپزخانه سیاه می تواند تجمل و زیبایی را در خانه شما به ارمغان آورد. حتما وسیله ها را عاقلانه انتخاب نمایید. یک کانتر آشپزخانه سیاه یک جزء اساسی یک آشپزخانه مشکی است ؛ اما سایر سطوح نیازمند تصمیم گیری عاقلانه شما می باشند. امیدواریم نکات فوق در ارتباط با این زیبایی شناسی کلاسیک در فضای آشپزی برای شما مفید واقع شود.

رفرنس:

https://www.caesarstone.ca/latest-news/interior-design-articles/kitchen-design/black-kitchen-design-ideas-inspiration/

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to نوشته‌ها

Call Now