[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش های پرداخت

برای خرید از وب سایت سیتی سازه ، لطفا پیش از ثبت سفارش از استعلام موجودی و قیمت از طریق تماس تلفنی یا سایر روش های آورده شده در قسمت تماس با ما مطلع شوید. ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز معتبر و در زمان های دیگر در صورت تغییر قیمت معتبر نخواهد بود.

روش های پرداخت در فروشگاه تخصصی سیتی سازه برای مشتریان به شرح زیر می باشد.

  • پرداخت اینترنتی:

در این روش می توانید از طریق کلیه کارت های عضو شتاب و با در دست داشتن مشخصات مربوط به کارت ، اقدام به ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی نمایید. سفارشات با مبلغ کمتر از ۵۰۰۰۰۰ تومان فقط از طریق پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت انجام می پذیرد.

مشخصات مورد نیاز کارت عضو شتاب:

  • شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت

  • رمز دوم یا اینترنتی کارت که از طریق خودپرداز همان بانک قابل تهیه است

  • CVV2 که عددی ۳ یا ۴ رقمی است که معمولا در پشت کارت درج می گردد

  • ماه و سال انقضا کارت که بر روی آن درج شده است

  • پرداخت در محل:

این روش در حال حاضر ویژه مشتریان شهر تهران می باشد. در این روش پس از ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی ، هنگام دریافت کالا می توانید وجه آن را از طریق کارتخوان سیار ، کارت به کارت (با هماهنگی) و نقد (مبلغ پایین تر از ۲۰۰۰۰۰ تومان) تسویه نمایید. لازم به ذکر است برخی کالا ها به صورت سفارشی ارسال می گردند. برای ثبت این سفارشات نیاز است تا بیعانه به میزان ۳۰ درصد وجه واریز گردد و مابقی در زمان ارسال تسویه گردد. (لازم به ذکر است محصول سفارشی به هیچ عنوان امکان تعویض یا مرجوعی ندارد)

  • پرداخت کارت به کارت:

این روش برای کسانی است که امکان پرداخت اینترنتی ندارند. در این روش پس از واریز کارت به کارت یا حساب به حساب بانک ملت ، فیش یا رسید خود را برای ما ارسال نمایید.

بازگشت وجه کالا:

در زمانی که نیاز است تا بنا بر دلایلی مبلغ خرید به مشتری عودت داده شود ، شماره کارت ارائه شده می بایست به نام صاحب ثبت سفارش باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]